O nas

Witaj!

Cieszymy się, że zawitałeś na naszą stronę. Jesteśmy grupą osób, które połączyła ogólna troska o zdrowie, zainteresowanie ludzkim organizmem, a także technologie, które mu służą. Przez pewne koleje losu mieliśmy okazję nawzajem się uczyć i wymieniać doświadczeniami związanymi z tą tematyką. Są wśród nas lekarze, ale nie tylko. Stąd nasza rozległa znajomość różnych zagadnień, które w jakikolwiek sposób wiążą się z rozwojem organizmu od najmłodszych lat oraz dbaniem o zdrowie w każdym wieku.

Na naszej stronie chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z jak najszerszym gronem. Może to wyświechtane, ale nie ma nic ważniejszego niż zdrowie. Dlatego pragniemy, aby to co wiemy na jego temat odbiło się szerokim echem. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, jak niezbadany jest to nadal obszar i chętnie dowiemy się czegoś nowego. Każda ciekawostka czy wątpliwość jest mile widziana. Wychodzimy z założenia, że bez dyskusji nie ma rozwoju.

Jak wiele głów tak wiele spojrzeń. Pragniemy ukazać zagadnienia związane ze zdrowiem tak z perspektywy zajmujących się nim specjalistów, jak również od strony pacjenta. Zatem przeczytasz tu czym charakteryzują się poszczególne choroby, jakie nowinki techniczne pojawiły się na medycznym rynku, jak również w jaki sposób wesprzeć chorego lub jak przez codzienne praktyki zachować odporność.

Życzymy ciekawej lektury.